מחסל וירוסים וחיידקים

ראשי >יתרונות>מחסל וירוסים וחיידקים
הבעיה מגיעה באוויר שאתם נושמים, אפילו בבית! כ 90% מהזמן רובנו שוהים במקומות סגורים, שבהם זיהום אוויר יכול להיות גדול עד פי 100 מזה שבחוץ, באוויר הפתוח. האוויר בבתים מלא במיקרואורגניזמים מזיקים לבריאות שלנו כולל עובש, קרדית אבק, וירוסים וחיידקים, האחראים לשורה של מחלות ואלרגיות בדרכי הנשימה. באמצעות הטכנולוגיה הבלעדית, מטהרי Airfree מחסלים עד 99.99% מזיהום אוויר מיקרוביולוגי ובכך מבטיחים איכות אוויר טובה יותר.
 
 

מטהרי Airfree הם הפתרון הטבעי לאסטמה, אלרגיות בדרכי הנשימה ועובש.
המטהר משמיד חיידקים, וירוסים, קרדית אבק הבית, עובש, נבגי פריחה, קשקשים של חיות מחמד, אוזון ומיקרואורגניזמים אחרים מהאוויר.

מטהרי Airfree מיישמים את אותו הרעיון כמו מים רותחים - משמידים באמצעות חום מיקרואורגניזמים ביעילות של 100% ביציאת אוויר. התהליך כולו שקט לחלוטין ולא דורש תחזוקה ואפילו לא תחליף מזדמן של חלקים.

טכנולוגית TSS™ (מערכת עיקור תרמו-דינמית Thermodynamic Sterilizing System) הורסת את כל המיקרואורגניזמים הנישאים באוויר בטמפרטורה של כ - 200°C. מעבדות מיקרוביולוגיה בינלאומיות מוסמכות ואוניברסיטאות בדקו את מטהרי Airfree וכולם אישרו את היעילות יוצאת דופן של המטהרים.
 
 
 
הטכנולוגיה הבלעדית והמוגנת בפטנט של Airfree , נבדקה באופן עצמאי בתנאי עבודה "אמיתיים " במוסדות בעלי שם עולמי ובמעבדות מאושרות ISO 17025  בשש מדינות שונות, כולל ארה"ב, שוודיה וגרמניה. בדיקות אלה מוכיחות כי מטהר Airfree הורס לחלוטין עד 99.99% מיקרואורגניזמים שעוברים דרך הגוף הקרמי TSS™, לא משנה כמה קטנים או מסוכנים הם עלולים להיות.