אודות - Airfree

ראשי >אודות
סיפורה של חברת Airfree הוא סיפור יוצא דופן, אשר מתחיל ביזם ואיש עסקים פורטוגלי, שחיפש דרך יעילה להקל על התקפות האלרגיה של בנו. בעזרת יצירתיות רבה ויוזמה - הוא החל לפתח את הטכנולוגיה הייחודית של Airfree. האב-טיפוס הראשון של מטהר האוויר "Airfree" יוצר על בסיס טבעי, תוך שימוש בחום כדי לקטול אלרגנים הנישאים באוויר.

הניסוי הצליח, החולה נהנה מאוויר נקי!
לאחר סדרה של ניסויים מוצלחים במעבדה המיקרו-ביולוגית של INETI (המכון הלאומי להנדסה, טכנולוגיה וחדשנות שבפורטוגל) החל להתגבש הרעיון לייצר מכשירי Airfree בקנה מידה רחב, על מנת שיותר ויותר משפחות יוכלו ליהנות מהיתרונות הגלומים בקונספט יעיל ופשוט כמו זה.

איך מטהר אוויר נולד?
בשנת 2004, לאחר מקצה של התאמות ושיפורי אלקטרוניקה וקיבולת - נולד מטהר האויר הראשון של Airfree. בהשקתו לציבור הרחב מיצב עצמו Airfree כמטהר אוויר אטרקטיבי ומודרני בעיצובו, ונחשב למותג פורץ דרך, אשר נמצא בדרכו לכבוש את השוק העולמי.

ממשיכים להתפתח ולצמוח
מאז, ממשיכה חברת Airfree לגדול ולהתפתח, תוך מתן דגש על ייצור מגוון רחב של דגמי מטהרי אוויר, אשר מיועדים לשימוש לא רק בבתים פרטיים, אלא גם בבתי מסחר ותעשייה. נכון להיום, 90% מהמוצרים של Airfree מיוצאים באופן ישיר ל-49 מדינות ברחבי אירופה, ארה"ב, אסיה והמזרח התיכון.

המטרה שלנו
חברת Airfree שמה לה למטרה לשלב בין טכנולוגיה מתקדמת לבין עיצוב חדשני, על מנת ליצור פיתרון יעיל ופורץ דרך לטיהור האוויר הביתי - בין אם מטעמי בריאות, נוחות או כדי להגדיל את הפרודוקטיביות הסביבתית.