מטהר אוויר AirFree Lotus

ראשי >מוצרים>מטהר אוויר AirFree Lotus
מטהר אוויר ביתי וקומפקטי, המשלב מחיר אטרקטיבי עם יעילות מקסימלית האופיינית ל-Airfree. מוצר מעוצב, חדשני ואלגנטי, אשר משתלב היטב בחלל החדר ואינו תופס הרבה מקום. 

מטהר אוויר מדגם Lotus של Airfree מומלץ לשימוש בחדרים שגודלם עד 60 מ"ר. טכנולוגיית מטהרי האוויר של airfree רשומה כפטנט ומבוססת על תהליך סטריליזציה טבעי, יסודי ויעיל המבוסס על חום. כיאה למוצרי Airfree - גם דגם זה עובד בצורה שקטה לחלוטין, ללא צורך בתחזוקה כלל וכלל (אפילו לא החלפת חלקים מדי פעם). כל מה שצריך לעשות זה להדליק את המכשיר ולהניח לו לעשות את עבודתו נאמנה. 

המכשיר מגיע עם תאורת רגיעה צבעונית מתחלפת או קבועה שניתנת לעמעום וכיבוי.

מטהרי Airfree מהווים פיתרון טבעי ויעיל לבעיות אסתמה, אלרגיות ועובש, מחסלים ביעילות את קרדית האבק, פטריות, וירוסים וחיידקים, אבקנים, אלרגנים של בעלי חיים ושאר מיקרו-אורגניזמים הנישאים באוויר. מטהרי האוויר של Airfree מומלצים על ידי הרופאים ללא התוויות נגד, עומדים בכל תקני הבטיחות הבינלאומיים המחמירים ביותר (ISO) וניתנים לשימוש בכל מקום. 

איך זה עובד? 
הטכנולוגיה הייחודית של Airfree עובדת באמצעות הרס מיקרו-אורגניזמים מזיקים הנישאים באוויר באמצעות חום. מטהר  Airfree מושך לתוכו בעקביות את האוויר המזוהם בחדר, מחמם אותו בליבת הקרמיקה של המכשיר בחום של בין 180 ל 200 מעלות צלזיוס ומחטא אותו באופן מיידי. האוויר הנקי לאחר מכן מתקרר בתוך המכשיר ומוזרם בחזרה אל תוך החדר. 

 
מפרט טכני
שטח קיבולת 60 מ"ר
משקל (ק"ג) 2.40
צריכת אנרגיה (וולט) 47-58
גודל 33 ס"מ גובה, 19.5 ס"מ רוחב, 19.5 ס"מ אורך
מתח חשמלי 220-240
כולל גם חיישני בטיחות וטמפרטורה, פיוז תרמי, חיישן הטיה, נגד תלוי מתח (VDR), פתיל הגבלת זרם, נורות אזהרה והתראה

דגם: עד 60 מ"ר

סה"כ המחיר 2400 ₪
הזמן עכשיו
מטהר אוויר AirFree Lotus
 להגדלה לחץ על התמונה